ΒΟΛΛΕΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.ΠΕ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

 ΑΣΚ  Λαγκαδά – Ατρόμητος Τριαδίου 

  Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών  – ώρα: 19:00                                                                               

ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2019

Β΄Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 1ος Όμιλος

ΑΣΚ  Λαγυνών – Δόξα Δρυμού                                                                                                                                    

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Λαγυνών – ώρα: 20:00

Γ΄1 Ε.ΚΑ.Σ.Θ. - 2ος Όμιλος

Αετός Φιλύρου - ΑΣΚ  Λαγκαδά                                                                                                                              

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Φιλύρου – ώρα: 21:30

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Φιλαθλητικός Λαγκαδά                                                                                                                   

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Κονταξοπούλειο Ωραιοκάστρου – ώρα: 21:45

 ΚΥΡΙΑΚΗ 8  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ΕΘΝΙΚΗ Ε.Ο.Κ. - 2ος Όμιλος

Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου - Ερμής Λαγκαδά                                                                                                                            

Γήπεδο: Δημοτικό Γυμναστήριο Αγίου Παύλου Χαλκιδικής  – ώρα: 15:30

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Γ΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 15.00

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 15.00

Ένωση Συκεών - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

 ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

 

Α΄1 Ε.Π.Σ.Μ

Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30   

ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:12.00

ΑΠΕ Λαγκαδά - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00

Εθνικός Σοχού - Ιωνικός
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:15.00

 

Α΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 2ος Όμιλος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:15.00

Νίκη Ηρακλείου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα:15.00

ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

 Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:15.00   

Β΄ Ε.Π.Σ.Μ. - 4ος Όμιλος

Δόξα Γερακαρούς - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30

Νέστωρ Όσσας - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 15.00

Άρης Καβαλαρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.00  

Ακολουθήστε μας στο FB

Ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies για την καλύτερη πλοήγησή σας. Εφόσον χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, συμφωνείτε με τη χρήση cookies.